Aktualności

Stacja CW ogłosiła, że postać Kid Flasha na stałe zagości w drużynie „DC's Legends of Tomorrow”.

Wally West przez długi czas był członkiem zespołu Barry’ego Allena, posiadając niemal identyczne moce jak główny bohater serialu „The Flash”. Stąd też wziął się jego pseudonim – Kid Flash. Postać grana przez Keiynana Lonsdale'a pojawiała się już w serialu „DC's Legends of Tomorrow”, jednak wyłącznie w formie gościnnej. Wkrótce się to zmieni i już na stałe będziemy go oglądać na pokładzie Waveridera.

Phil Klemmer, producent serialu, powiedział dziennikarzom:

Kiedy jego postać odeszła z serialu „The Flash”, po tym jak został porzucony i poniekąd zapomniany przez rodzinę i swój zespół, wiedzieliśmy, że Wally West świetnie wpasuje się w drużynę. Z końcem sezonu Wally zorientuje się, że członkowie załogi maja różne definicje tego, co oznacza bycie bohaterem.

The Flash, Kid Flash, Keiynan Lonsdale, DC's Legends of Tomorrow, The CW
Keiynan Lonsdale w „The Flash”

 

Serial wróci z drugą połową trzeciego sezonu 12 lutego. Postać Kid Flasha pojawi się w 11. odcinku, zaś od 13. będzie już stałym elementem serialu.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …


Aktualności