Aktualności

Stacja Showtime odkrywa kolejne karty i ujawnia, kto oprócz Natalie Domer pojawi się w nadchodzącym sequelu „Penny Dreadful”. Do obsady serialu dołączyła właśnie Kerry Bishe.

„Penny Dreadful” powraca z nową obsadą, nową historią, ale tym samym, dobrze znanym, mrocznym klimatem. W sequelu serialu, o podtytule „City of Angels”, z wiktoriańskiego Londynu przeniesiemy się do Los Angeles roku 1938. W rozrywanym przez wewnętrzne spory mieście dochodzi do brutalnego morderstwa. Kiedy detektyw Tiago Vega rozpoczyna pracę nad sprawą, nie przypuszcza, że korzenie zbrodni sięgają daleko w głąb bogatej historii Los Angeles. Ponadto Vega zaczyna być prześladowany przez metafizyczne siły rodem z amerykańsko-meksykańskiego folkloru. 

kerry bishe, halt and catch fire, showtime
Kerry Bishe w „Halt and Catch Fire”

Znana z ról w „Halt and Catch Fire” oraz „Narcos” Kerry Bishe wcieli się w serialu w rolę siostry Molly, która przez radio będzie starała się zachęcać mieszkańców Los Angeles do życia w zgodzie z Bogiem. Jej audycja ma wielu wiernych słuchaczy, którzy nie są świadomi tajemnicy skrywanej przez zakonnicę. 

Tym samym Bishe dołączy do Natalie Dommer („Game of Thrones”) oraz Daniela Zovatto („Don't Breathe”) w serialu, którego stworzenia podjął się odpowiedzialny za oryginalną produkcję John Logan. Póki co data premiery „Penny Dreadful: City of Angels” wciąż jest nieznana, lecz mówi się, że serial zadebiutuje w drugiej połowie 2019 roku.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Penny Dreadful

Londyn, koniec XIX wieku. W mieście zaczyna dochodzić do makabrycznych zbrodni. Podróżnik sir Malcom Murray oraz Vanessa Ives starają się rozwiązać tajemnicę zagadkowych …


Aktualności