Aktualności

Powstaje nowy serial, w którym zobaczymy kilkoro znanych nam już aktorów. Będzie to thriller, tematycznie powiązany z mediami społecznościowymi.

Keegan Allen („Pretty Little Liars”), Holland Roden („Teen Wolf”), Ronen Rubinstein („Dead of Summer”), Denzel Whitaker („Black Panther”), gwiazda YouTube’a George Janko oraz Pasha D. Lychnikoff („Deadwood”) kręcą aktualnie sceny do nowej produkcji w Los Angeles. Scenarzystą i reżyserem niezatytułowanego jeszcze serialu jest Will Wernick („Escape Room”).

Historia skupi się na znanej osobowości z mediów społecznościowych, która wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi i milionem obserwatorów wyrusza w podróż do Moskwy, aby nagrać nowe materiały na popularnego vloga. Przesuwając granice, aby zapewnić widzom lepszą rozrywkę, a sobie większą oglądalność, grupa przyjaciół wkracza do zimnego i tajemniczego świata. Każdy ich ruch jest tylko krokiem do zatarcia się granic między grą, a niebezpieczeństwem, aż w końcu wszyscy będą musieli walczyć o przetrwanie.

keegan allen, holland roden, thriller
Keegan Allen w serialu „Pretty Little Liars”

Allen zagra w serialu Cole’a Turnera, spontanicznego, żywiołowego i pewnego siebie młodego vlogera, który spędził większość swojego życia w internecie, uciekając przed trudnym dzieciństwem, dzięki czemu wypłynął w social mediach. 

Za produkcję serialu odpowiedzą Sonia Lisette („The Standups”), Kelly Delson („Escape Room”), Jeff Delson („Escape Room”), oraz wspominany już Wernick.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.