Aktualności

Stacja CBS podała listę seriali, które nie otrzymały zamówień na kolejne sezony.

Maj to bardzo trudny miesiąc dla każdego fana seriali. Stacje telewizyjne ogłaszają wtedy tytuły, z którymi trzeba się na zawsze rozstać. Niektóre z nich gościły na ekranach od dłuższego czasu, inne nie poradziły sobie podczas swoich debiutów.

Superior Donuts, CBS, kasacja

„Superior Donuts”

Sitcom opowiadający o losach pracownika i właściciela sklepu z pączkami żegna się z widzami po zaledwie dwóch sezonach. Serialowi nie pomogła gwiazdorska obsada: Judd Hirsch („The Goldbergs”) i Katey Sagal („Married With Children”) oraz całkiem niezłe wyniki, czyli 4.1 miliona widzów na odcinek.

Scorpion, CBS, kasacja

„Scorpion”

Historia o geeku komputerowym przestała przyciągać widzów po czterech sezonach. W tym przypadku nie podano jednak informacji, co jest przyczyną kasacji; prawdopodobnie była to niska oglądalność.

Kevin Can Wait, CBS, kasacja

„Kevin Can Wait”

Serial od dłuższego czasu zmagał się ze sporymi problemami. Jednym z nich była znacząca zmiana w głównej obsadzie: Erinn Hayes zastąpiła Leah Remini. Kolejnym i decydującym była spadająca oglądalność, która dla sezonu drugiego wynosiła zaledwie 1.2 miliona widzów.

9JKL, CBS, kasacja

„9JKL”

Opowieść o mężczyźnie „uwięzionym” pomiędzy mieszkaniem swoich rodziców a lokum brata i jego żony, początkowo radziła sobie całkiem dobrze. Zamówiono nawet trzy dodatkowe odcinki, jednak gdzieś po drodze serial stracił widownię i niestety podzielił los wielu produkcji, które nie będą kontynuowane.

Living Biblically, CBS, kasacja

„Living Biblically”

3.5 miliona widzów nie wystarczyło, by na antenie pozostała komedia o mężczyźnie próbującym żyć według praw zawartych w Biblii. Serial, będący adaptacją książki „The Year of Living Biblically”, doczekał się ośmiu odcinków, ale spotkał go smutny koniec. Został zastąpiony powtórkami „The Big Bang Theory”, co jasno pokazuje, z jakim gigantem musiał się zmierzyć.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

9JKL

9JKL to sitcom telewizyjny, którego fabuła skupia się na relacjach rodzinnych inspirowanych autentycznymi doświadczeniami scenarzysty, Marka Feuersteina. Josh, …Living Biblically

Adaptacja bestsellera. Chip, krytyk filmowy, szczęśliwy mąż oczekujący na narodziny dziecka, po śmierci swojego przyjaciela przeżywa kryzys. Wkrótce postanawia …


Scorpion

Walter O’Brien to komputerowy geniusz, który wraz ze swoimi znajomymi o podobnych zdolnościach zajmuje się zagrażającymi współczesnemu światu problemami.