Aktualności

Maj to stresujący czas dla wielu serialomaniaków. Zbliżają się tzw. upfronty, co oznacza, że jesteśmy wręcz „atakowani” informacjami o przedłużeniach lub kasacjach. O ile z tym pierwszym większość nie ma problemu, o tyle ujrzenie ukochanej produkcji na liście „do odrzucenia” potrafi załamać. Z jakimi serialami postanowiła pożegnać się stacja ABC?

„Marvel’s Inhumans” – ta informacja nie wzbudziła zdziwienia. Od pierwszego odcinka widczowie niemal jednogłośnie stwierdzili, że serial jest na bardzo niskim poziomie. Produkcja opowiada o rodzinie królewskiej, która po zbrojnym przewrocie w mieście Atillan zmuszona jest ukryć się na Ziemi. Serial został skasowany po pierwszym sezonie.

„Quantico” – serial przedstawia losy rekrutów FBI, którzy przybyli na szkolenie do FBI Quantico. Jeden z nich podejrzewany jest o planowanie zamachu terrorysytycznego. Zdania odbiorców o tej produkcji były podzielone, jednak zgodnie uznają, że pierwsza seria była najlepsza. Serial został skasowany po trzecim sezonie.

„Alex, Inc.” – tegoroczna komedia przedstawiająca historię Alexa. Mężczyzna jest po trzydziestce, ma dobrą pracę oraz żonę i dwójkę dzieci. Z dnia na dzień postanawia porzucić stabilne życie i otworzyć własny biznes. Premiera serialu przeszła bez większego echa i nie zdobyła serc serialomaników. Sezon drugi nie powstanie.

„Designated Survivor” – kasacja tego serialu to jedno z największych zaskoczeń dla wielu fanów. Produkcja uzyskała 82% „świeżości” na portalu Rotten Tomatoes i cieszyła się popularnością, choć w ostatnim czasie odnotowała znaczne spadki oglądalności. Historia opowiadała o Tomie Kirmanie, który po zamachu na prezydenta przejmuje funkcję głowy państwa i musi poradzić sobie z nowymi obowiązkami. Serial skasowano po dwóch sezonach.

kasacje,abc, tv shows, inhumans, kevin(probably) saves world, quantico, deception, designated survivor, alex,inc.
Kadr z „Designated Survivor”

„Deception” – proceduralny kryminał z magią w tle. Sekrety iluzjonisty Camerona Blacka wychodzą na jaw. Jego kariera zostaje zrujnowana, jednak mężyczyzna wkróce podejmuje pracę dla FBI. „Deception” to również tegoroczna produkcja, jednak nie spotkała się z uznaniem widzów. Sezon pierwszy był zarazem ostatnim.

„Kevin (Probably) Saves the World” – serial opowiada o niedoszłym samobójcy, Kevinie. Niedaleko domu, w którym mieszka z siostrą, spada meteoryt, a w życiu bohatera pojawia się tajemnicza Yvette. Nieznajoma ma za zadanie wyszkolić Kevina do misji ocalenia świata. Wielu widzów uważa, że produkcja miała potencjał – jednak nie został on wykorzystany. Nie będzie sezonu drugiego.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Alex, Inc.

Alex to mężczyzna po trzydziestce, posiadający stabilne życie: dobrą pracę, żonę oraz dwójkę dzieci. Z dnia na dzień postanawia porzucić tę bezpieczną przystań …


Deception

Mieszkający w Las Vegas Cameron Black jest cieszącym się dużą sławą najlepszym iluzjonistą na świecie. Gdy niespodziewanie na jaw wychodzą jego najskrytsze sekrety, …


Designated Survivor

Kiedy ginie prezydent USA, niższy rangą urzędnik, Tom Kirkman, staje przed koniecznością objęcia najwyższego urzędu w państwie. Zagubiony w politycznym świecie, …


Kevin (Probably) Saves the World

Po nieudanej próbie samobójczej mężczyzna imieniem Kevin wprowadza się do swojej siostry Amy, która próbuje pomóc mu wrócić do normalności. Nieoczekiwanie niedaleko …


Marvel's Inhumans

Serial wywodzący się z uniwersum stworzonego przez Marvel Comics. Po zbrojnym przewrocie w mieście Atillan na Księżycu rodzina królewska należąca do gatunku Nieludzi …


Quantico

Rekruci FBI przybywają na trening do bazy FBI Quantico. Jedna z przybyłych osób podejrzewana jest jednak o planowanie ogromnego ataku terrorystycznego.