Aktualności

Zapowiedziana przez Hulu komedia „Kansas City” znalazła już część obsady. Dołączyły do niej znane nazwiska – John Slattery, Allison Tolman i Rafe Spall.

Serial będzie dziełem Zeva Borowa („Chuck”). Akcję osadzono w Stanach Zjednoczonych, dręczonych konfliktami na tle kulturalnym i politycznym. Podziały są tak głębokie, że podjęto decyzję o rozbiciu kraju na dwie części. Rozłam dokonuje się w Kansas City i od tej pory istnieje część konserwatywna i liberalna, oddzielone wysokim murem. Komedia ma eksplorować wątki rywalizacji między tymi stronami.

Rafe Spall („Life of Pi”) wcieli się w Bena Grahama – mieszkańca Wschodniego Kansas, któremu pewnego dnia zostaje złożona propozycja zostania szpiegiem.

Allison Tolman („Brooklyn Nine-Nine”, „Fargo”) zagra byłą żonę Bena, Tabathę, która go opuściła i wraz z ich piętnastoletnią córką przeniosła się do Zachodniego Kansas.

Mad men, John Slattery, Kansas City, serial, Hulu, obsada, rola, o czym
Kadr z serialu „Mad Men”

Z kolei znany z produkcji takich jak „Mad Men” czy „Spotlight” John Slattery wcieli się w byłego teścia Grahama i ojca Tabathy, ostatniego burmistrza niepodzielonego miasta, a obecnie przewodzącego policji w zachodniej części i pragnącego obalić rywali ze wschodu.

Zev Borow będzie zarówno scenarzystą, jak i producentem wykonawczym, u boku Justina Falveya („The Talisman”) i Darryla Franka („Minority Report”). Reżyserią odcinka pilotażowego zajmie się Rhys Thomas („Sirens”).

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.