Aktualności

Rankingi oglądalności oraz przejęcie przez Disney'a nie przestraszyły producentów serialu „The Gifted”. Opowieść o rodzinie mutantów oficjalnie doczeka się drugiego sezonu.

Ostatnio w Internecie krążyły pogłoski, że oglądalność „The Gifted” maleje, wpływy finansowe są jedynie zadowalające, a portale branżowe ochrzciły serial nudnym. Wszystkie te czynniki mogłoby doprowadzić do anulowania potencjalnego drugiego sezonu produkcji. Na szczęście, na czwartkowym posiedzeniu Television Critics Association stacja FOX ogłosiła, że rodzinka mutantów dostanie drugi sezon. FOX dodał także, że co prawda średnio każdy odcinek ogląda 3,3 miliona telewidzów, to jednak liczba odbiorców wzrasta do aż 8 milionów, jeśli doliczymy inne platformy streamingowe.

„The Gifted” to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Marvel Television oraz 20th Century Fox Television, który jest częścią uniwersum filmowo-serialowego osadzonego w świecie X-Men. Opowiada o rodzinie Struckerów, którzy odkrywają, że ich dzieci są mutantami obdarzonymi niezwykłymi zdolnościami. Od tego momentu muszą uciekać przed władzami. Przyłączają się do podziemnej społeczności mutantów, walczących o przeżycie. Produkcja ciągle nawiązuje do swojego filmowego i komiksowego dziedzictwa – wspominani są X-Meni, Magneto, Hellfire Club.

Dwugodzinny finał pierwszego sezonu będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 15 stycznia. Wątkiem przewodnim ma być pokrewieństwo jednej z głównych bohaterek, Polaris, z największym złoczyńcą świata mutantów – Magneto.

 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Gifted

Spokojne życie rodziny Struckerów niszczy odkrycie, że ich dzieci są obdarzonynymi niesamowitymi zdolnościami mutantami, których szukają władze. Uciekają do podziemnego …