Aktualności

Jeden z ostatnich aktorów, którzy byli w „Grey's Anatomy” od samego początku opuszcza obsadę serialu.

Z serialem pożegna się, a właściwie już się pożegnał, Justin Chambers, który przez 15 lat odgrywał rolę doktora Alexa Kareva. Jego ostatnim odcinkiem był ten wyemitowany 15 listopada, tydzień później wspomniano natomiast, że Alex wrócił do domu, by zająć się schorowaną matką. 

Chambers wydał oficjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody swej decyzji: 

Nie ma dobrego momentu, by pożegnać się z serialem i postacią, która tak bardzo definiowała moje życie przez ostatnie 15 lat. Jednak od jakiegoś czasu miałem nadzieję urozmaicić moje role i zawodowe wybory. Ale teraz, kiedy skończyłem 50 lat, mam niezwykłą i wspierającą żonę oraz piątkę cudownych dzieci, jest to odpowiedni moment. Odchodząc z „Grey’s Anatomy”, chceę podziękować rodzinie z ABC, Shondzie Rimes, członkom oryginalnej obsady – Ellen Pompeo, Chandrze Wilson oraz Jamesowi Pickensowi – i jej pozostałym członkom oraz ekipie, zarówno dawnej, jak i obecnej, no i oczywiśnie fanom za tę niezwykłą podróż. 

Grey's Anatomy
Justin Chambers w serialu „Grey’s Anatomy”

Serial jest obecnie niedostępny w Polsce.

Źródło: deadline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …