Aktualności

Stacja CW poinformowała, że Julie Piec („The Vampire Diaries”) wyreżyseruje pilotażowy odcinek nowej wersji „Roswell”, a w wypadku zamówienia całego sezonu przejmie obowiązki producenta wykonawczego.

Producentka i reżyserka, Julie Plec podczas tworzenia serialu będzie się konsultowała i współpracowała ze scenarzystką innej swojej produkcji – Cariną Adly MacKenzie („The Originals”)

Nowe ujęcie historii skupi się na kobiecie, która wraca do swojego rodzinnego miasteczka Roswell w Nowyk Meksyku i odkrywa tajemnicę, skrywaną przez lata przez jej młodzieżczą miłość. Mężczyzna, który obecnie jest policjantem – w którym była przed laty zakochana, jest kosmitą. Badając pochodzenie mężczyzny dwójka bohaterów, między którymi ponownie rozwija się uczucie, natrafia na spisek rządowy, a także na większą ilość kosmitów którzy ukrywają się na Ziemi.

Z uwagi, że „Roswell” jest popularną serią science-fiction, The CW potrzebowało reżysera, który będzie w stanie połączyć wartką akcję serialu z romantycznym dramatem – to połączenie według władz stacji będzie miało duży wpływ na potencjalnie wysoką oglądalność produkcji. Powyższy opis serialu sugeruje, że twórczyni i showrunnerka „The Vampire Diaries” i „The Originals”  – Julie Plec, jest idealnym wyborem dla nowego projektu CW. Czy podoła temu wyzwaniu? Odpowiedź na to pytanie poznamy najprawdopodobniej dopiero jesienią.

Roswell, reboot, Julie Piec, CW,
Plakat promujący oryginalną produkcję „Roswell” z 1999 roku
 

Pierwotna wersja była wyświetlana w latach 1999–2002 i opierała się na serii książek pt. „Roswell High”. Serial dotyczył trójki nastoletnich kosmitów, którzy rozbili się na Ziemi blisko miasta Roswell. Dwójka z nich – Max z siostrą Isabel – została zaadoptowana przez miejscową rodzinę. Po jakimś czasie wychodzi na jaw, że nie są ludźmi. Serial był niezwykle popularny wśród nastolatków i został przyjęty pozytywnie.

Obsada produkcji i data jej premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Roswell

Z katastrofy ufo ratuje się trójka dzieci, które zostają adoptowane. Przybrani rodzice nie wiedzą, że są oni kosmitami. 


Aktualności