Aktualności

Gwiazda serialu „How I Met Your Mother” Josh Radnor namiesza w kolejnej odsłonie popularnego serialu medycznego „Grey's Anatomy”. Czy to oznacza, że Meredith Grey będzie miała szansę na nową miłość i pocieszenie po śmierci męża?

Josh Radnor, znany z roli Teda Mosby’ego z kultowego serialu „How I Met Your Mother”, dołączy do obsady „Grey's Anatomy”. Po wielu nieudanych próbach Meredith Grey (Ellen Pompeo) stanie przed kolejną szansą i być może nawiąże bliższą relację z postacią, w którą wcieli się Radnor. Życie miłosne Meredith stało się trudniejsze po śmierci jej męża Dereka Shepherda (Patrick Dempsey) w jedenastym sezonie produkcji. Producenci do tej pory nie znaleźli dobrej partii dla Grey; fani byli zaskoczeni jej chwilowym połączeniem z Andrew DeLucą (Giacomo Gianniotti), jednak ich romans szybko się skończył. 

Josh Radnor, Grey's Anatomy, How I Met Your Mother
Josh Radnor wystąpił ostatnio jako dr Jedediah Foster w  „Mercy Street” oraz wcielił się w postać Lou Mazichelliego w „Rise”

Showrunnerka „Grey's Anatomy” Krista Vernoff w wywiadzie udzielonym portalowi Deadline wcale nie wyklucza zeswatania Grey z nowym mężczyzną. Trudno będzie dorównać epickiemu romansowi z Derekiem, ale Vernoff powiedziała, że jest to pewnego rodzaju przesłanie:

Do wszystkich mężczyzn i kobiet, którzy kochali i się pogubili, bez względu na to czy przegrali z różnymi okolicznościami, czy ze śmiercią – nikt nie powiedział, że nie można znów pokochać.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …


How I Met Your Mother

"How I Met Your Mother" to telewizyjny serial komediowy, opowiadający o (nie)szczęśliwych próbach "zdobycia" odpowiedniej narzeczonej przez Teda (Josh Radnor), …