Aktualności

Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów Matta Ryana i odtwarzanej przez niego roli Johna Constantine’a. Aktor w nowym sezonie „Legends of Tomorrow” dołączy do głównej obsady serialu.

Matt Ryan od kilku lat jest bardzo oddany swojej postaci. Emitowany w latach 2014–2015 na antenie NBC serial „Constantine” został skasowany zaledwie po jednym sezonie z uwagi na niezadowalające stację wyniki oglądalności. Był to ogromny cios dla dużej rzeszy fanów komiksów z serii „Hellblazer”, na podstawie których powstała produkcja. Dodatkowo w sieci krążyły opinie, że aktor wcielający się w główną rolę idealnie oddał istotę bohatera.

Jednak Matt Ryan tak łatwo nie pożegnał się z graną przez siebie postacią. Jeszcze kilkukrotnie wcielił się w Johna Constantine’a – gościnnie w czwartym sezonie „Arrow”, a ostatnio w trzecim sezonie „Legends of Tomorrow”. Wszystkie odcinki z jego udziałem notowały bardzo dobre wyniki oglądalności, przyciągając przed ekrany telewizorów wiernych fanów aktora. 

Oprócz występu aktorskiego Ryan udzielił swojego głosu w nadchodzącej animowanej historii Constantine’a, którą tworzy CW Seed. Premiera animacji planowana jest na 24 marca.

Matt Ryan, John Constantine, NBC, Constantine, CW, Legends of Tomorrow,
Matt Ryan w roli Johna Constantine’a („Constantine”, 2014)
 

The Hollywood Reporter podał informację, że w przypadku zamówienia kolejnego sezonu „Legends of Tomorrow” Matt Ryan dołączy do regularnej obsady produkcji. Jest to z pewnością zwieńczenie marzeń fanów Constantine’a, którzy wiernie czekali na powrót swojego ulubieńca na stałe do telewizji. 

Showrunner serialu, Phil Klemmer, tak mówił o postaci Johna przed jego październikowym debiutem:

Wiedzieliśmy, że wyalienowany, biseksualny, nałogowo palący papierosy, zmęczony światem demonolog będzie czuł się wśród naszych legend jak u siebie w domu.


Aktor zapełni lukę w obsadzie po Wentworthcie Millerze, Victorze Garberze oraz Fraz Drameh, którzy opuścili serial The CW w tym sezonie. Mimo że produkcja nie otrzymała jeszcze oficjalnego zamówienia na czwarty sezon, notuje stabilne wyniki oglądalności, a rozszerzenie ramówki stacji dobrze wróży potencjalnemu przedłużeniu.  

Serial „Legends of Tomorrow” oparty jest na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i przestępców, którzy poprzez połączenie swoich sił pomogą mu zapobiec straszliwym wydarzeniom, których skutkiem może być zagłada ludzkości.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …


Constantine

John Constantine jest egzorcystą pragnącym zbawić świat przed złymi demonami. Misja bohatera opiera się na wielu wyrzeczeniach i poświęceniach, które mają doprowadzić …