Aktualności

J.J. Abrams, który jest odpowiedzialny za najnowszą trylogię „Star Wars”, stworzy nowy, muzyczny komediodramat – „Little Voice”. Powstanie on przy współpracy z amerykańską wokalistką – Sarą Bareilles.

„Little Voice” będzie pewnego rodzaju listem miłosnym do różnorodnej muzykalności Nowego Jorku. Będzie to uniwersalna podróż, której celem jest odnalezienie autentycznego głosu we wczesnych latach 20. Nazwa projektu pochodzi od tytułu drugiej płyty Bareilles (jednak nie wiadomo, czy sama piosenkarka w nim wystąpi). Wokalistka będzie również odpowiedzialna za muzykę skomponowaną do serialu.

Przy produkcji będzie pracować również Jessie Nelson („Stepmom”), który wyreżyseruje pierwszy odcinek razem z Sarą Bareilles.

Sara Bareilles, Apple, serial, Little Voice, serial muzyczny, seriale muzyczne, seriale Apple
Sara Bareilles

„Little Voice” to jeden z serialowych projektów Apple; wśród nich jest także komedia „Dickinson” z Hailee Steinfeld, „Are You Sleeping” – dramat z Octavią Spencer oraz serial z udziałem Reese Witherspoon i Jennifer Aniston. Nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób Apple będzie rozpowszechniać swoje produkcje.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.