Aktualności

Reżyser J.J. Abrams, który ostatnimi czasy zajęty był pracą nad nowymi częściami serii „Star Wars”, wraca do tworzenia scenariuszy seriali.

O tym, że J.J. Abrams, twórca „Lost”, któremu w ostatnim czasie powierzone zostało uniwersum „Star Wars”, pracuje nad nowym serialem, poinformował The Hollywood Reporter. Niewykluczone, że projekt zostanie wkrótce sprzedany jednej z zainteresowanych jego dystrybucją firm. Póki co, zapytani o wciąż bezimienną produkcję Abramsa przedstawiciele HBO i Apple odmawiają komentarza.

Serial skupi się na losach rodziny, składającej się z pracującej jako naukowiec matki, jej męża oraz córki. Ulegają oni groźnemu wypadkowi, w wyniku którego matka zapada w śpiączkę. Jej najbliżsi, którzy z całej sytuacji wyszli cało, natrafiają na ślady dziwnych eksperymentów, którymi się zajmowała. Po pewnym czasie przenoszą się do innego świata, gdzie zmuszeni są stawić czoła potwornej sile. 

J.J. Abrams, Warner Bros, Star Wars, HBO, Apple, serial

Abramsowi powierzono zadanie stworzenia nowej trylogii „Star Wars”

 

Dla Abramsa będzie to powrót do pracy w charakterze scenarzysty telewizyjnego. Do tej pory ma on na swoim koncie takie seriale jak „Fringe”, czy „Lost”. Dodatkowo przez kilka ostatnich lat uczestniczył w procesie produkcyjnym „Westworld”, „Person of Interest” i „11.22.63”. Ostatnimi czasy pracował przy serialowej adaptacji twórczości Stephena Kinga – „Castle Rock” – która zadebiutuje już w 2018 roku. Jak widać, najbliższe kilkanaście miesięcy zapowiada się dla reżysera niezwykle pracowicie.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.