1
Aktualności

Po intensywnej dwutygodniowej kampanii reklamowej Netflix zaledwie kilkanaście minut temu podał datę premiery czwartego sezonu „Black Mirror”. Tak jak było wspominane nieoficjalnie, nowa seria zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Na oficjalnym Twitterze produkcji pojawił się zwiastun całego sezonu zawierający fragmenty wszystkich odcinków. Na końcu trailera widoczna jest data premiery „Black Mirror” na Netflixie – 29 grudnia. Jest to lekkie zaskoczenie. Po tak intensywnej promocji w ciągu ostatnich dni spodziewano się raczej wcześniejszego wypuszczenia znanej antologii.

 
 

Nowy sezon produkcji Netflixa będzie liczył sześć odcinków – „Crocodile”, „ArkAngel”, „Hang the DJ”, „USS Callister”, „Metalhead”, „Black Museum”. Przez ostatnie 14 dni podczas promocji serialu w sieci pojawiły się oficjalne opisy oraz zwiastuny do wszystkich odcinków czwartego sezonu.

„Black Mirror” jest antologią science fiction autorstwa Charliego Brookera. W każdym odcinku opowiada ona o różnych konsekwencjach rozwoju cywilizacji, pokazując w przerażający sposób, do czego zmierza nasz pęd za postępem technologicznym. Całość fabuły osadzona jest w futurystycznej perspektywie czasowej.

Wszystkie odcinki nowego sezonu „Black Mirror” będą dostępne na platformie streamingowej tego samego dnia. 

Źródło: netflix.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …