Aktualności

Fani seriali od The CW mają liczne powody do radości. Stacja ogłosiła daty premier i powrotów produkcji na midsezon. Ponownie zobaczymy Carringtonów, Pierwotnych, zombie; pojawią się też nowi bohaterowie.

„Supergirl” – 15.01.2017 (nowy odcinek trzeciego sezonu)

Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię z Kryptonu. W rodzinie zastępczej uczy się władać posiadanymi mocami, trzymając je jednocześnie w tajemnicy. Niestety pewnego dnia, będąc świadkiem wypadku, została zmuszona do ich użycia.

„Black Lightning” – 16.01.2018 (premiera serialu)

Jefferson Pierce to ojciec dwóch córek i lokalny bohater. Jako dyrektor szkoły średniej pomaga też młodzieży Nowego Orleanu. Pierce zmaga się również z sekretem – dziewięć lat temu był bohaterem innego rodzaju. Obdarzony mocą kontrolowania elektryczności pomagał w rodzinnym mieście utrzymywać ład i porządek, dbał o bezpieczeństwo mieszkańców. Jednak z uwagi na rodzinę porzucił kostium.

„The Flash” – 16.01.2017 (nowy odcinek czwartego sezonu)

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje sobie pseudonim Flash i – wykorzystując swój dar – strzeże porządku w Central City oraz walczy z pojawiającym się tam złem.

„Riverdale” – 17.01.2018 (nowy odcinek drugiego sezonu)

Spokój małego miasteczka Riverdale przerywa tajemnicza śmierć Jasona Blossoma, pochodzącego z bogatej rodziny. Grupa nastolatków – Archie, Betty, Veronica i Jughead starają się uporać z własnymi problemami, przy okazji badając sprawę Jasona. Jedno jest pewne – w tym miasteczku każdy skrywa tajemnice.

„Dynasty” – 17.01.2018 (nowy odcinek pierwszego sezonu)

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna walka o rodzinny majątek. Sprawa komplikuje się, gdy głowa rodziny, Blake, postanawia przedstawić dzieciom swoją nową żonę.

 „iZombie” – 26.02.2018 (nowy sezon)

Ukąszona przez zombie Olivia Moore zamienia się w potwora. Porzuca dotychczasową pracę i zatrudnia się w kostnicy, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Poprzez zjadanie cudzych mózgów dziewczyna przejmuje niektóre wspomnienia zmarłych właścicieli, co pomaga detektywom rozwiązywać kryminalne zagadki.

                                                                                                               Rose McIver jak Liv 

„DC's Legends of Tomorrow” – 26.02.2018 (nowy odcinek trzeciego sezonu)

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i przestępców, którzy poprzez połączenie swoich sił pomogą mu zapobiec straszliwym wydarzeniom, których skutkiem może być zagłada ludzkości.

„Life Sentence” – 07.03.2018 (premiera serialu)

Stella była pewna, że umiera na raka, przez co w ciągu ostatnich lat żyła na całego. Pewnego dnia okazuje się jednak, że jest całkowicie zdrowa – młoda kobieta będzie musiała uporać się ze skutkami podjętych decyzji.

„The Originals” – 20.04.2018 (finałowy sezon)

Spin-off serialu „The Vampire Diaries”. Po dostaniu tajemniczej wskazówki Klaus wraca do Nowego Orleanu, miasta, które prawdopodobnie zbudowała jego rodzina. Siostra chłopaka podąża za nim, nie ufając jego instynktowi. W mieście rozpoczyna się walka o utraconą ziemię.

„The 100” – 24.04.2018 (nowy sezon)

Po zabójczej wojnie nuklearnej ocaleni ludzie zamieszkali na Arce znajdującej się w kosmosie. By sprawdzić bezpieczeństwo dawnego domu, kanclerz wysyła na Ziemię setkę młodych przestępców, by ci ocenili panujące tam warunki. Młodzi ludzie zakładają na planecie kolonię, gdzie z czasem docierają również inni mieszkańcy Arki.

                                                                                 Eliza Taylor jako Clarke Griffin w „The 100”

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dynasty

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna …


iZombie

Zadrapana przez zombie Olivia Moore zamienia się w potwora. Porzuca dotychczasową pracę i zatrudnia się w kostnicy, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Poprzez …


Life Sentence

Stella pogodziła się z tym, że rak powoli zaczyna ją zabijać. Kiedy jednak okazuję się, że został on całkowicie wyleczony, musi stawić czoła wszystkim wcześniejszym …


The 100

Po zabójczej wojnie nuklearnej ocaleni ludzie zamieszkali na Arce znajdującej się w kosmosie. By sprawdzić bezpieczeństwo dawnego domu, kanclerz wysyła na Ziemię …


The Originals

Spin-off serialu „Pamiętniki Wampirów”. Po dostaniu tajemniczej wskazówki Klaus wraca do Nowego Orleanu, miasta, które prawdopodobnie zbudowała jego rodzina. Siostra …