Aktualności

Data premiery 2. sezonu „The Orville” na razie pozostaje nieznana, jednak twórcy podsycają apetyt widzów, dzieląc się informacjami dotyczącymi kolejnej serii. Jedną z nich jest wzmianka o nowej postaci, która może wiele namieszać.

Akcja „The Orville” rozgrywa się w XXV wieku. Ed Mercer (Seth MacFarlane) nakrywa swoją żonę Kelly (Adrianne Palicki) na zdradzie i bierze z nią rozwód. Rok później mężczyzna zostaje kapitanem statku kosmicznego U.S.S Orville. Wkrótce okazuje się, że pierwszym oficerem jest jego była żona.

Serial zadebiutował w zeszłym roku. Produkcja Setha MacFarlane’a i Jona Favreau dla stacji FOX doczekała się skrajnych opinii. Wielu serialomaniaków chwali „The Orville” i wyczekuje nowego sezonu, jednak na portalu rottentomatoes.com otrzymał on niską ocenę 19 %.

Jak zapowiadają twórcy, 2. sezon ma być mniej komediowy, a wątki sci-fi zostaną bardziej rozbudowane. Do obsady dołączy Jessica Szohr, znana z roli Vanessy Abrams w kultowym już serialu dla młodzieży „Gossip Girl”. Szohr wcieli się w nowego członka załogi statku Orville. Pojawiły się już spekulacje, według których kobieta może namieszać w relacji Eda i Kelly. 

jessica szohr, orville, gossip girl, fox
Jessica Szohr w filmie „Lucky in Love” / Photo by Bettina Strauss
 

Premiera 2. sezonu „The Orville” miała mieć miejsce w okresie wczesnojesiennym. Jak donoszą źródła, może jednak zostać ona przesunięta na końcówkę 2018 roku.

Źródło: tvline.com, deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Orville

XXV wiek. Ed Mercer nakrywa na zdradzie swoją żonę Kelly Grayson i bierze z nią rozwód. Rok później zostaje kapitanem statku kosmicznego U.S.S. Orville, na którym …


Aktualności