Aktualności

Właśnie tego fani się obawiali. Po licznych kasacjach seriali ze świata Marvela przyszła pora na dwie cieszące się popularnością produkcje.

„The Punisher” opowiada o perypetiach Franka Castle’a, który po odkryciu, kto stoi za tragiczną śmiercią jego rodziny, dokonuje krwawej zemsty. To jednak nie koniec jego misji, bo mężczyzna trafia na kolejny spisek, sięgający znacznie dalej. Zgodnie z przewidywaniami, serial nie dostanie trzeciej odsłony. Netflix ogłosił to za pomocą specjalnego oświadczenia.

„The Punisher” nie wróci z trzecim sezonem. Showrunner, Steve Lightfoot, wspaniała ekipa i wyjątkowa obsada, w tym Jon Bernthal, wydali dla fanów fasynującą serię. Z dumą prezentujemy ich pracę na platformie Netflix.

 

netflix, the punisher, marvel, jessica jones, kasacja
Kadr z serialu „The Punisher”

„Jessica Jones” to produkcja Netflixa, luźno oparta na komiksie wydanym pod szyldem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Postanawia zerwać z łatką superbohaterki i zostaje prywatnym detektywem w nowojorskim miasteczku, przy okazji topiąc smutki w alkoholu. W drugim sezonie po zamordowaniu swojego prześladowcy, musiała na nowo poukładać sobie pewne sprawy. Konsekwencją tego było zmierzenie się z mroczną przeszłością. Platforma Netflix potwierdziła, że trzeci sezon „Jessiki Jones” będzie ostatnim.

Ponadto, przeglądając nasze seriale od Marvela, zdecydowaliśmy, że nadchodzący trzeci sezon będzie także ostatnim sezonem dla „Jessiki Jones”. Jesteśmy wdzięczni showrunnerce – Melissie Rosenberg, Krysten Ritter i całej obsadzie oraz ekipie filmowej za trzy niesamowite sezony tej przełomowej serii, która została doceniona przez innych.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's The Punisher

Rodzina Franka Castle'a zostaje brutalnie zamordowana. Pogrążony w rozpaczy były marine przysięga krwawą zemstę. W półświatku staje się znany jako Punisher.


Aktualności