Aktualności

Jeszcze w tym tygodniu na plan zdjęciowy wejdą aktorzy i ekipa odpowiedzialni za trzeci sezonu serialu „Jessica Jones”.

Po niezbyt udanym drugim sezonie przygód Jessiki Jones fani poczuli się zawiedzeni, nie ukrywając, że po serialu produkowanym przez Marvel i Netflix oczekiwali znacznie więcej. Już 22 czerwca swoją premierę będzie miała druga odsłona innego serialu z tego samego uniwersum, „Luke’a Cage’a”, a wstępne doniesienia na temat tej produkcji są bardzo pozytywne, co paradoksalnie może uratować zainteresowanie widzów marką seriali Marvela.

Jessica Jones. sezon 3, Netflix, Marvel
Kadr z serialu „Jessica Jones”
 

Pomimo że prace nad kolejnym sezonem „Jessiki Jones” już niemal ruszyły, nadal niewiele wiadomo na temat samej fabuły. Nie podano nawet informacji, kto z obsady poprzedniego sezonu pojawi się w trzeciej serii. Nie potwierdzono także, ile powstanie odcinków, jednak wszystko wskazuje na to, że skoro prace na planie przewidziane są do 7 grudnia, będzie to typowy okres potrzebny do nakręcenia 13 epizodów.

Szybkie tempo pracy nad serialami Marvela niepokoi sporą liczbę widzów, którzy twierdzą, że znacznie szkodzi to jakości tych produkcji. Niemniej trzeci sezon „Jessiki Jones” wciąż jest oczekiwany z dużą niecierpliwością. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …


Aktualności