Aktualności

Aktor wcielający się w słynnego złoczyńcę z serialu został zapytany o powrót postaci.

„Jessica Jones” to serial bazujący na komiksach Marvela. Skupia się na tytułowej bohaterce, która prowadzi własną działalność detektywistyczną. Oprócz tego kobieta posiada nadnaturalne moce i musi zmierzyć się z mroczną przeszłością. Trzeci sezon produkcji został zamówiony miesiąc po wypuszczeniu odcinków sezonu drugiego przez platformę Netflix.

Odgrywany przez Davida Tennanta Kilgrave okazał się jednym z najciekawszych złoczyńców, jakich zaserowały nam seriale superbohaterskie. Choć przygoda tej postaci z serialem oficjalnie zakończyła się w pierwszym sezonie, to wystapił on również gościnnie w odcinku drugiego sezonu, pojawiając się we flashbackach. Podczas konwentu FanX w Salt Lake City fani zapytali Tennanta o to czy jego postać jeszcze powróci. Oto co odpowiedział:

Nie chcę nikomu spojlerować serialu, ale jeśli ktoś jest na bieżąco, to moja postać nie jest w dobrym stanie. [...] Może we flashbackach, kto wie. Nie ma chwilowo na to planów. Ale gdyby były, to bym im zaprzeczył. Więc kto wie?

Jessica Jones, Netflix, sezon 3, Kilgrave, David Tennant
David Tennant jako Kilgrave

[AKTUALIZACJA – 12.03.2019]

Jak zdradzono podczas festiwalu South by Southwest, Kilgrave nie pojawi się w nadchodzącym sezonie serialu. Wcielający się w znanego złoczyńcę Tennant został także zapytany co sądzi o kasacji serialu, na co odpowiedział:

Trzy sezony tej historii, to i tak świetny pomysł. Zamiast myśleć o tym serialu jako czymś skasowanym, wolę myśleć, że ma trzy sezony, które się zapamięta.

Data premiery trzeciego, ostatniego sezonu nie jest jeszcze znana, ale można spodziewać się jej latem tego roku.

Źródło: comicbook.com / ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …


Recenzje


Aktualności