Aktualności

Netflix opublikował nowy, oficjalny trailer zapowiadający drugi sezon „Jessiki Jones”. Dla fanów marvelowskiej produkcji to nie jedyny smaczek przed premierą serialu. Platforma udostępniła również plakat i kolejne zdjęcia.

Po tragicznym końcu swojej krótkiej kariery superbohaterki, Jessica Jones próbuje odbudować swoje życie i zaczyna pracę w biurze detektywistycznym w Nowym Jorku, zajmując się sprawami z udziałem ludzi z niezwykłymi mocami. Jednocześnie zagłębia się w swoją przeszłość, szukając odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest. „Jessica Jones” powraca na Netflix z kolejnym sezonem już 8 marca

Pierwszy sezon nie zamknął wszystkich wątków, wiele pytań pozostało bez odpowiedzi. By umilić czas oczekiwania na premierę, platforma udostępniła na swoim kanale na YouTube kolejny, tym razem pełny zwiastun drugiego sezonu. 

A tak prezentuje się plakat promujący:

Jessica Jones, sezon 2, plakat, Krysten Ritter

W serialu ponownie wystąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse). Do obsady dołączyli m.in. Janet McTeer („The White Queen”) oraz J.R. Ramirez („House of Payne”, „Power”).

Poniżej prezentujemy również kilka kadrów z drugiego sezonu serialu, udostępnionych przez Netflix Polska:

Jessica Jones, Marvel, sezon 2, kadr

Jessica Jones, Marvel, kadr, sezon 2

Jessica Jones, Marvel, kadr, sezon 2

Więcej zdjęć dostępnych tutaj.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …