Aktualności

Zaledwie miesiąc temu swoją premierę miał drugi sezon „Jessiki Jones”, a wczoraj media poinformowały, że to jeszcze nie koniec. Okazuje się, że serial powróci z trzecim sezonem.

„Jessica Jones” to produkcja Netflixa, luźno oparta na komiksie wydanym pod szyldem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką superbohaterki i zostaje prywatnym detektywem w nowojorskim miasteczku, przy okazji topiąc smutki w alkoholu. W drugim sezonie główna bohaterka po zamordowaniu swojego prześladowcy musiała na nowo poukładać sobie pewne sprawy. Konsekwencją tego było zmierzenie się z jej mroczną przeszłością.

Jessica Jones, 3 sezon, netflix, przedłużenie, Krysten Ritter
Krysten Ritter jako Jessica Jones

W poprzedniej odsłonie wystąpili: Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse). Do obsady dołączyli również m.in. Janet McTeer („The White Queen”) oraz J.R. Ramirez („House of Payne”, „Power”).

Warto wspomnieć, że poprzednia odsłona była wyreżyserowana przez żeński skład.

Drugi sezon zebrał korzystne recenzje – według portalu Metacritic został oceniony na 70 punktów przez krytyków.

Obydwa sezony „Jessiki Jones” są dostępne na platformie Netflix.

Źrodło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …


Recenzje