Aktualności

Jakiś czas temu Marvel i platforma Netflix potwierdzili, że serial „Marvel's Jessica Jones” dostał trzeci sezon. Już niedługo zaczną się prace nad nowymi odcinkami. Jak Krysten Ritter przygotowuje się do kolejnej odsłony serialu?

„Jessica Jones” to produkcja Netflixa, luźno oparta na komiksie wydanym pod szyldem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Postanawia zerwać z łatką superbohaterki i zostaje prywatnym detektywem w nowojorskim miasteczku, przy okazji topiąc smutki w alkoholu. W drugim sezonie po zamordowaniu swojego prześladowcy, musiała na nowo poukładać sobie pewne sprawy. Konsekwencją tego było zmierzenie się z mroczną przeszłością.

Podczas tegorocznej edycji Comicpaloozy (popkulturowej imprezy, organizowanej w Houston) Krysten Ritter (Jessica Jones) wypowiedziała się na temat swojej postaci. Aktorka uważa, że powinna ruszyć naprzód i stać się bardziej bohaterska. Sama  stwierdziła, że pierwsze dwa sezony dotyczyły jej ciemnej strony. Powiedziała:

Może zobaczymy, że jest trochę bohaterką, ale może zobaczymy, jak idzie do przodu w bardziej pozytywny sposób, może widzimy, że coraz mniej nienawidzi siebie.

Na pytanie, jak przygotowuje się do trzeciego sezonu, odpowiedziała:

Trenuję, boksuję, to wszystko. Musisz przygotować się fizycznie do wykonywania akrobacji, ale także do naszego szalonego harmonogramu. Pracujemy długie godziny, czasami pracujemy z dnia na dzień. Trzeba zacząć w naprawdę dobrej formie, poczuć się lepiej i mogę nadążyć za harmonogramem.

Marvels Jessica Jones, Jessica Jones, Netflix, 3 sezon, Krysten Ritter
Krysten Ritter jako Jessica Jones

Drugi sezon zebrał korzystne recenzje – według portalu Metacritic został oceniony na 70/100 punktów przez krytyków. Obecnie nie są znane szczegóły fabuły trzeciego sezonu „Marvel's Jessica Jones” .

Dwa pierwsze sezony są dostępne na platformie Netflix.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …