Aktualności

Netflix udostępnił nowe zdjęcia z planu drugiego sezonu „Jessiki Jones”, które pokazują główną bohaterkę w sporych tarapatach.

Finał pierwszego sezonu przygód Jessiki zostawił fanów z wyraźnym poczuciem dyskomfortu. Główna bohaterka przez wszystkie odcinki brnęła w historię mroczną i momentami straszną, aby w ostatecznym rozrachunku pokazać swoje nie do końca zrównoważone oblicze. Według oficjalnych informacji, akcja drugiego sezonu będzie miała miejsce kilka miesięcy po wydarzeniach kończących pierwszą serię. Jessica wciąż mierzy się z brakiem zaufania ze strony ludzi po tym, co zrobiła. Kobieta stara się zebrać do kupy, jednak przeszłość wciąż ją prześladuje, co nie pomaga w próbie odkrycia, czym w istocie są jej moce.

Jessica Jones, Netflix, drugi sezon, zdjęcia promocyjne
Kadr z drugiego sezonu „Jessiki Jones”

Wśród zdjęć udostępnionych przez Netflix szczególnie jedno z nich budzi wiele pytań i potencjalnie zdradza istotny szczegół z nadchodzącego sezonu. Widzimy na niej Jones, która rozmawia przez telefon, a na rękach ma kajdanki. Wyglada na to, że główna bohaterka trafi do aresztu, co nie było trudne do przewidzenia, analizując poprzedni sezon.

Nie mniejsze zainteresowanie wśród fanów wzbudziły zdjęcia przedstawiające pozostałych bohaterów, stojących po stronie Jessiki. Największe oczekiwania pokładane są w postaci Trish Walker, która w komiksowej wersji stała się superbohaterem znanym jako Hellcat.

Jessica Jones, Netflix, Hellcat, drugi sezon, zdjęcia promocyjne
Kadr z drugiego sezonu, przedstawiający Trish Walker

Premiera nowego sezonu przewidziana jest na 8 marca 2018 roku.

Źródło: screenrant.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Jessica Jones

Serial luźno oparty o komiks wydany pod znakiem Marvela. Tytułowa bohaterka przeszła załamanie nerwowe po nieudanej akcji. Dziewczyna postanawia zerwać z łatką …


Aktualności