Aktualności

Najnowszy sezon „Supergirl” dobiegł końca. Przez te dwadzieścia trzy odcinki wiele się działo, pojawili się nowi bohaterowie, nowi przeciwnicy, a także nowe sercowe dylematy. A zakończenie trzeciej odsłony? Cóż, wszystko zależy od tego, czego widz się spodziewał.

Wiemy już, że „Supergirl” powróci z czwartym sezonem, wiemy także, jakie roszady nastąpią w produkcji. Otóż Jeremy Jordan wcielający się w Winna Schotta nie będzie już w regularnej obsadzie obrazu. Finał trzeciej odsłony rzuca światło na to, dlaczego ta postać nie jest już stałym członkiem DEO.

Supergirl, Jeremy Jordan, Winn,
Jeremy Jordan gra Winna Schotta

Wielu fanów poczuło zawód z tego powodu, gdyż uważają Winna za jednego z najlepszych bohaterów produkcji. Jednak jak mówi sam aktor:

To nie jest pożegnanie. Mimo tego, że nie zobaczycie go [Winna] kręcącego się w każdym odcinku po DEO, za bardzo kocham wszystkich w National City, żeby nie powrócić. Winn wróci w czwartym sezonie.

Jordan wytłumaczył także, czym była podyktowana zmiana związana z nieregularnym pojawianiem się Schotta.

To przygoda życia i cudowne móc wcielić się w bystrego, dziwacznego bohatera. Jednak ostatnio mój instynkt mówi mi, że znowu jestem gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału w moim życiu. I jeśli czegokolwiek się nauczyłem, to tego, by słuchać swojego instynktu. Dlatego chciałbym podziękować wszystkim odpowiedzialnym za tworzenie „Supergirl” za zrozumienie tego, iż przyszedł dla mnie czas powrotu do domu, do spędzenia czasu z żoną i przyjaciółmi i skupienia się na osiągnięciu kolejnego szczebla kariery.

Winn to nie jedyna postać, której status zmieniono. Chris Wood („The Vampire Diaries”) ma się już nie pojawić w czwartym sezonie, a grany przez Jessego Ratha Brainy został stałym członkiem obsady serialu.

Źródło: tvline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Supergirl

Kuzynka Supermana, Kara, została wysłana na Ziemię z Kryptonu. W rodzinie zastępczej uczy się władać posiadanymi mocami, trzymając je jednocześnie w tajemnicy. …