Aktualności

Na początku roku pisaliśmy o błyskawicznym przedłużeniu produkcji stacji FOX, „9-1-1”. Serial otrzymał zamówienie na drugi sezon – jednak, jak ogłosili niedawno twórcy, nie zobaczymy w nim Connie Britton. Media doniosły, że w postać nowej operatorki wcieli się Jennifer Love Hewitt.

„9-1-1” przedstawia życie codzienne strażaków. W ich zawodzie liczy się opanowanie, ale także umiejętność ścigania się z czasem oraz pogodzenia napiętego trybu życia z wewnętrznymi rozterkami i prywatnymi problemami.

Serial to efekt współpracy Ryana Murphy’ego („Scream Queens”), Brada Falchuka („Pose”) oraz Tima Mineara („The Chicago Code”). Stacja zamówiła drugi sezon po wyemitowaniu zaledwie dwóch epizodów pierwszej serii. Pomimo bardzo dobrych wyników oglądalności, serialomaniacy nie przyznają produkcji najwyższych not. Na portalu Rotten Tomatoes „9-1-1” otrzymało 69% w skali świeżości. 

jennifer love hewitt, 9-1-1, fox, obsada, angaż, rola
Jennifer Love Hewitt w „Criminal Minds”

W jedną z głównych ról wcielała się Connie Britton („American Horror Story”). Jej postać, operatorka telefoniczna Abby Clark, zyskała sympatię widzów. Powodem odejścia aktorki jest zakończenie kontraktu, który podpisany był jedynie na rok. Twórcy mają jednak nadzieję, że Britton zgodzi się na wystąpienie w kilku odcinkach, by wytłumaczyć zniknięcie jej bohaterki. Jennifer Love Hewitt, znana m.in z „Ghost Whisperer” oraz „Criminal Minds”, wcieli się w postać siostry strażaka Evana „Bucka” Buckleya (Oliver Stark) – Maddie. 

Jak Maddie zostanie przyjęta przez strażaków? Tego dopiero się dowiemy. Data premiery drugiego sezonu nie została jeszcze podana.

Źródło: deadline.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

9-1-1

Serial przedstawia różnego typu sytuacje z codziennego życia, pokazując ratowników udzielających pomocy w nagłych, często drastycznych wypadkach.


Aktualności