Aktualności

Okazuje się, że Lena Dunham („Girls”) rozpoczęła prace nad nowym serialem dla stacji HBO. Produkcja ma nosić tytuł „Camping”, a jedną z głównych ról zagra Jennifer Garner.

„The Camping” skupi się na historii Walta, którego żona ma obsesję na punkcie organizacji i posiadania kontroli. W dniu jego 45. urodzin wybiera się z Kathryn na wycieczkę na łono natury. Okazuje się, że w jednym miejscu zbierają się kolejno: jego szwagierka, była przyjaciółka żony, a nawet tajemniczy nieznajomy. Weekend staje się niezwykle absorbujący, a z czasem na jaw zaczynają wychodzić pewne tajemnice...

Jennifer Garner, The Campings, Lena Dunham, HBO, Julia Davis

Jennifer Garner

 

Lena Dunham opisuje Kathryn jako kobietę niechlujną, twardą i prowokującą, lubiącą naprawdę dobrą zabawę. Czy Jennifer Garner (znana m.in. z serialu „Alias”), która zagra tę rolę, sprosta oczekiwaniom, dowiemy się niebawem – zdjęcia do produkcji ruszają wiosną tego roku. 

Serial będzie liczył osiem odcinków; jest to reboot produkcji z 2016 roku o tym samym tytule, stworzonej przez Julię Davis. Oryginalna produkcja, emitowana na kanale Sky Atlantic, nie cieszyła się dużą popularnością i jest raczej mało znana – być może wersja HBO przyciągnie większe zainteresowanie.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Girls

Hannah, Marnie, Shoshanny i Jessy to szalone przyjaciółki, które razem muszą poradzić sobie z samodzielnym życiem w Nowym Jorku.