Aktualności

Niedawno informowaliśmy Was o nowym serialu, który tworzy Netflix. Kilka ról zostało już w nim obsadzonych, a w jednej zobaczymy znanego hollywoodzkiego aktora. O jakiej produkcji mowa?

O „Raising Dion”, w którym wystąpią Michael B. Jordan oraz Jason Ritter. Serial bazuje na krótkim filmie Dennisa Liu, a skupia się na postaci Nicole Reese – samotnej matce (jej mąż, Mark, zginął), która po odkryciu, że jej dziecko posiada nadnaturalne zdolności, robi wszystko, by świat, a szczególnie naukowcy i przedstawiciele militarnych sił, nie dowiedział się o tym fakcie.

Raising Dion, Netflix,
Netflix wyprodukuje nowy serial – „Raising Dion”

Właśnie ogłoszono, że do obsady dołączyła kolejna osoba – aktorka Jazmyn Simon. Wcieli się ona w postać siostry Nicole, Kat. To doskonała pani domu, która dokładnie wie, jak sobie radzić z każdym problemem. Nie widzi nic złego w tym, że często poucza swoją siostrę jak powinna żyć. W ostatecznym rozrachunku to cudowna ciotka i kochająca siostra, jednak czasami nie potrafi powstrzymać się przed wygłoszeniem swojej mądrości.

Za „Rising Dion” odpowiadają: Liu, Michael B. Jordan, Carol Barbee, Kenny Goodman, Michael Green, i Charles D. King’s MACRO.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności