Aktualności

Aktor, który ostatnio nie może narzekać na brak ofert pracy, dołączył do obsady serialu „See” produkowanego przez Apple.

Historia przedstawiona w serialu będzie mroczną wizją przyszłości, w której każdy człowiek musi walczyć o przetrwanie. Na temat samej fabuły wciąż niewiele wiadomo, jednak ujawniono kilka szczegółów o roli, która przypadnie Jasonowi. Jego bohater, Baba Voss, będzie nieustraszonym wojownikiem, przywódcą i strażnikiem. Z kim będzie walczył Momoa, komu będzie przewodził i czego będzie strzegł? Apple konsekwentnie ukrywa wszystkie informacje na ten temat. Wiadomo natomiast, że „See” ma liczyć osiem odcinków.

Jason Momoa, See, Apple, sezon 1
Jason Momoa
 

Momoa najbardziej znany jest z roli Khala Drogo w „Game of Thrones” produkowanego przez HBO. Niedawno pojawił się także w ekranizacjach komiksów DC jako Aquaman.

Za scenariusz odpowiada Steven Knight, który znany jest ze swojej pracy przy serialu „Peaky Blinders”. Reżyserią natomiast zajmie się Francis Lawrence, pracujący ostatnio przy filmie „Red Sparrow”. Data premiery nie została podana.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.