Aktualności

Była gwiazda seriali takich jak „Hot in Cleveland” oraz „Frasier” – Jane Leeves – pojawi się w drugim sezonie „The Resident” jako nowa postać regularna.

Leeves podpisała roczną umowę na udział w serialu, dołączy tym samym do dwóch pozostałych aktorów pełnoetatowych: Malcolma-Jamala Warnera oraz Glenna Morshowera, którzy również awansowali do rangi postaci regularnych. 

W serii powrócą również stali bywalcy z sezonu pierwszego: Matt Czuchry, Manish Dayal, Bruce Greenwood, Emily VanCamp oraz Shaunette Renée Wilson.

W drugiej odsłonie nie zobaczymy: Morana Atiasa, Merrina Dungeya oraz Meliny Kanakaredes, ich umowy podpisane były jedynie na rok. Dungey znalazł już pracę w nowym projekcie stacji ABC pod tytułem „The Fix.”

Jane Leeves

Leeves zagra nową panią doktor – Kitt Voss, gwiazdę w dziedzinie ortopedii. Stanie się mentorką rezydentów, która również nie daje sobie w kaszę dmuchać. Kobieta zwróci uwagę dr. Bella, który jednocześnie będzie zmagał się z kardiochirurgiem AJ Austinem.

Aktorka najbardziej znana jest z roli Daphne Moon w „Frasier”, za którą zdobyła nominację do Emmy oraz Złotych Globów. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Resident

Szpital Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Devon Pravesh to młody lekarz, który rozpoczyna pracę jako stażysta i trafia pod skrzydła niesamowitego rezydenta …