Aktualności

Emisja drugiego sezonu historii o mieszkańcach kolonii Jamestown rozpocznie się na kanale Epic Drama już w najbliższy weekend.

„Jamestown” skupia się wokół mieszkańców pierwszej angielskiej kolonii w Ameryce Północnej. Przybyłe tam kobiety – Jocelyn, Alice i Verity – zmagają się z wyzwaniami związanymi z budowaniem nowego życia w pięknym, ale groźnym miejscu. Kolonia dynamicznie się rozwija, jednak szczęście nie potrwa zbyt długo, gdyż dojdzie do zdrady, porwania, pojawią się także złowrodzy Hiszpanie. W drugim sezonie na widzów czekają nowe romanse oraz walki o władzę w mieście. Budowa nowego domu w Nowym Świecie nie jest łatwa — czy kolonistom uda się zachować czyste sumienia?

W obsadzie serialu znaleźli się: Naomi Battrick („A Very English Scandal”), Niamh Walsh („Holby City”), Sophie Rundle („Bodyguard”), Max Beesley („Empire”), Claire Cox („Doctors”), Patsy Ferran („Darkest Hour”), Jason Flemyng („Save Me”), Dean Lennox Kelly („Shameless”), Stuart Martin („Medici”), Luke Roskell („Emmerdale Farm”), Ben Starr („Dickensian”), Matt Stokoe („The Musketeers”).

jamestown, epic drama, sezon 2
Kadr z serialu

Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu na kanale Epic Drama już 9 czerwca o godzinie 20:00. Kolejne odcinki co tydzień.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale