Aktualności

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Netflix nie pozostanie głuchy na prośby fanów serialu „Sense8” i wyprodukuje finałowy, kończący całą historię odcinek. Teraz zaprezentowany został pierwszy sneak peek nadchodzącego finału.

Gdy tylko Netflix ogłosił, że „Sense8” nie zostanie przedłużony na trzeci sezon, fani ze wszystkich stron świata nie omieszkali okazać swojego niezadowolenia. Cała historia nie otrzymała bowiem satysfakcjonującego zakończenia, co widzowie produkcji uznali za niedopuszczalne.

Korporacja po raz kolejny pokazała ludzką twarz i choć decyzja o kasacji pozostała w mocy, to zapowiedziano powstanie odcinka, który zepnie klamrą wydarzenia dwóch sezonów. 

Z możliwości nakręcenia finałowego odcinka zadowoleni są również sami aktorzy. Grający Wolfganga Max Riemelt powiedział: 

Nasz serial łączy i angażuje ludzi… Jestem dumny z bycia jego częścią i szczęśliwy, że mamy okazję w satysfakcjonujący sposób zakończyć tę historię.

„Sense8” to serial o grupie z pozoru zupełnie różnych ludzi, zamieszkujących różne regiony świata. Ich życie zmienia się na zawsze, gdy doświadczają dziwnego połączenia, które umożliwia im nie tylko kontakt, ale i wzajemne dzielenie się umiejętnościami.

Odcinek kończący serial doczeka się premiery w 2018 roku.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sense8

Ósemka ludzi obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami pomimo dzielących ich kilometrów nawiązuje przyjaźń. Mogą telepatycznie porozumiewać się z pozostałymi członkami …