Aktualności

Platforma Amazon Prime Video uwierzyła w swoją produkcję jeszcze przed premierą, przedłużając ją o drugi sezon. Teraz, gdy nadal nie znamy daty premiery kontynuacji, wiadomo już, że obejrzymy także trzeci sezon serialu.

„Tom Clancy’s Jack Ryan” to kolejna adaptacja powieści Toma Clancy’ego opowiadających o analityku pracującym dla CIA. Pierwszy sezon zaprezentował nam początki jego kariery, gdy tytułowy bohater po wykryciu znacznych transferów pieniężnych dokonanych przez grupę terrorystyczną został wyciągnięty ze swojej wygodnej posady za biurkiem wprost w środek walk z terrorystami.

Na trwającej konferencji TCA (Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych), w dniu poświęconym platformie Amazon, ogłoszono zamówienie trzeciego sezonu serialu.

jack ryan, amazon, sezon 3
Kadr z serialu

Pierwszy sezon serialu spotkał się z dobrym przyjęciem, osiągając 74% „świeżości” z oceną 6,32/10 w serwisie Rotten Tomatoes. Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Jack Ryan

Serial na podstawie książki Toma Clancy'ego. Jack Ryan to młody analityk CIA, który natrafia na listę transferów bankowych, która, jak okaże się z czasem, była …


AktualnościJack Ryan to doładowany Jim Halpert

Przygoda na planie serialu trwała od 2005 do 2013 roku. Od tamtej pory aktor pojawiał się raczej na dużym ekranie, chociażby w naprawdę dobrej produkcji „A Quiet …
Recenzje