Aktualności

John Krasinski wcieli się niebawem w jedną z ikonicznych ról w serialu Amazona – „Tom Clancy’s Jack Ryan”. Wcześniej można było zobaczyć go w innej telewizyjnej produkcji, liczącym sobie dziewięć sezonów „The Office” stacji NBC. Krasinski zagrał w niej łagodnego, dobrze wychowanego sprzedawcę firmy Dundler Mifflin Paper Company – Jima Halperta.

Przygoda na planie serialu trwała od 2005 do 2013 roku. Od tamtej pory aktor pojawiał się raczej na dużym ekranie, chociażby w naprawdę dobrej produkcji „A Quiet Place” (z Emily Blunt), której był także reżyserem.

Tak jak to miało miejsce w „The Office”, Krasinski grywał bohaterów, na których inne postaci mogły polegać. Jeśli myślicie, że w „Tom Clancy’s Jack Ryan” aktor wcieli się w protagonistę różniącego się diametralnie od tych, jakich grał wcześniej, zaskoczymy was. Wieść niesie, że w serialu Amazona Jack także będzie miał cechy poczciwego faceta z sąsiedztwa.

john krasinski, jack ryan, amazon,
John Krasinski zagra Jacka Ryana

Na Monte-Carlo Television Festival Krasinski udzielił wywiadu, w którym opisał granego przez siebie Ryana jako superdoładowanego Jima Halperta. Jack jest także superbohaterem, ale takim ludzkim, nie nieśmiertelnym.

Bardzo podoba mi się pomysł grania superbohatera, którego prawdziwą supermocą jest używanie mózgu i swoich instynktów. To bardzo inspirujące w świecie pełnym superbohaterów i płaszczy, i latania, i wystrzeliwania pocisków z rąk. To miłe, skupienie się na prawdziwych ludziach i prawdziwych herosach.

Jak wypadnie aktor w nowej roli? Przekonamy się już 31 sierpnia, wtedy odbędzie się premiera serialu Amazona.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Office

Mockument pokazujący życie pracowników filii firmy sprzedającej papier.