Aktualności

Serial stracił swojego dotychczasowego showrunnera, co to oznacza dla kolejnych sezonów?

„Jack Ryan” to adaptacja książki Toma Clancy'ego, doskonale znanego ze swoich kryminałów, political fiction czy opowieści szpiegowskich. Wiele z jego publikacji doczekała się ekranizacji, a niektóre zostały wykorzystane do stworzenia gier komputerowych. „Jack Ryan” opowiada o zwykłym analityku CIA, spędzającym większość dnia przed komputerem. Udaje mu się wykryć podejrzane transfery pieniędzy, które łączy z bardzo niebezpieczną grupą terrorystyczną. Główny bohater postanawia na własną rękę powstrzymać zagrożenie nadchodzące z ich strony.

Carlton Cuse, Jack Ryan, showrunner, sezon 2, sezon 3, Amazon
Carlton Cuse
 

Serial cieszy się dużą popularnością wśród fanów, zbierając przy tym dobre recenzje. Amazon tak bardzo wierzy w serię, że zamówił już kolejne dwa sezony. Niestety na horyzoncie pojawiły się czarne chmury i to nie tylko dla głównego bohatera. Z funkcji showrunnera zrezygnował właśnie Carlton Cuse, legenda w świecie seriali, odpowiedzialny za stworzenie takich hitów jak „Lost” czy „Nash Bridges”. Cuse chce skupić się na produkcji dla Netflixa „Locke & Key”, dlatego od trzeciego sezonu pozostanie jedynie producentem „Jacka Ryana”. Na chwilę obecną nie wiadomo kto zastąpi go na stołku showrunnera.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Jack Ryan

Serial na podstawie książki Toma Clancy'ego. Jack Ryan to młody analityk CIA, który natrafia na listę transferów bankowych, która, jak okaże się z czasem, była …


Aktualności