Aktualności

Nowy sezon proceduralowej opowieści od The CW zmierzy się ze skutkami epidemii zombie. Czy ludzie i nieumarli poradzą sobie z dzieleniem jednego miasta? Przekonamy się już niedługo – „iZombie” powraca pod koniec lutego.

„iZombie” opowiada o Olivii Moore, pracującej w kostnicy dziewczynie, która skrywa tajemnicę – jest zombie. Żeby przeżyć, potrzebuje do jedzenia mózgów, a po ich zjedzeniu na pewien czas przejmuje osobowość i wspomnienia osoby, do której należał. To pozwala jej pomagać policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

Trzeci sezon zakończył się masową infekcją wirusa zombizmu. Seattle nie będzie już tym samym miejscem, gdy informacja o istnieniu nieumarłych, zjadających ludzkie mózgi, dotrze do wszystkich. Ludzie i zombie będą musieli poradzić sobie ze wspólnym życiem w jednym mieście, a jak zdradza najnowszy zwiastun, nie będzie to takie łatwe.

„iZombie” cieszy się dobrym opiniami: trzeci sezon produkcji osiągnął w serwisie Rotten Tomatoes ocenę 8,56/10 i 100% „świeżości”.

Premiera nowego sezonu już 26 lutego.

Źródło: The CW

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

iZombie

Zadrapana przez zombie Olivia Moore zamienia się w potwora. Porzuca dotychczasową pracę i zatrudnia się w kostnicy, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Poprzez …


Aktualności