Aktualności

Nadchodzący sezon „iZombie”, którego premiera już 26 lutego, ma przed sobą spore wyzwanie. Życie mieszkańców Seattle diametralnie się zmieni, a widzowie wreszcie będą mogli poznać odpowiedzi na kilka pytań. Aktorzy w wywiadach zdradzili, czego możemy się spodziewać.

„iZombie” skupia się na Olivii „Liv” Moore, dziewczynie-zombie. Bohaterka, aby mieć stały dostęp do mózgów – pokarmu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania jej organizmu – zajmuje się pracą w kostnicy. Taki „posiłek” zapewnia jej również wizje kilku wspomnień zmarłego, co okazuje się bardzo przydatne przy rozwiązywaniu zagadek dotyczących przestępstw. Poprzedni sezon zakończył się masową infekcją wirusa zombizmu. Jakie będzie to miało skutki dla naszych bohaterów i co wiemy o kontynuacji ich przygód?

Czy Ravi został zombie?

To jedna z największych zagadek dotyczących tego sezonu, więc nie jest jeszcze znana odpowiedź na to pytanie. Jak zapewnia Rose McIver, wcielająca się w Liv:

Będzie sporo zaskoczeń, co do tego, co z tego wyszło. Nie przypomina to niczego, co już widzieliśmy i pozwala na wprowadzenie więcej humoru.

 Jak Clive radzi sobie z posiadaniem nieumarłej dziewczyny?

Malcolm Goodwin, serialowy Clive, wspomniał, że para stara się utrzymać ten związek, chociaż niesie to za sobą sporo wyzwań. W tym największe – problem z życiem intymnym, a raczej jego brakiem. Czeka ich wiele niełatwych decyzji, które wszystko jeszcze bardziej utrudnią.

iZombie, Liv, Major, sezon 4, The CW, Rose McIver

Co z Liv i Majorem?

Rahul Kohli, wcielający się w Raviego, porównał ich relacje do profesora Xaviera i Magneto z komiksów o X-Menach: Jest między nimi pewna więź, jak i pewien konflikt interesów w ich podejściu [do nowego porządku świata w Seattle]. Stanie po dwóch stronach barykady jest dla nich wyzwaniem. Jak dodała McIver: Bardzo się kochają. Istnieje świat, w którym mogliby być świetną parą i może wreszcie uda im się tam dotrzeć. Ale teraz wchodzi w grę polityka. Ich podejście znacznie się różni, przez co zachowują między sobą dystans.

Jak nadchodzący sezon radzi sobie z humorem?

Poruszając ten temat, Rose McIver powiedziała o zdolności śmiania się z trudnej sytuacji, co sugeruje pewien sposób radzenia sobie z nią. Według jej słów:

To dziwne, ale sądzę, że ten sezon jest zabawniejszy od poprzedniego. Wydaje mi się, że wszystko zostało bardziej podkreślone. Teraz jest to mocny dramat i mocna komedia. W tak ciężkich momentach trzeba mieć odrobinę poczucia humoru, bo jak inaczej można dać sobie z nimi radę? W tym sezonie zobaczymy Majora na mózgu wrestlingowca i w tym samym czasie Liv na mózgu fana komedii romantycznych, więc czeka nas sporo dobrego humoru i to chyba jedna z najzabawniejszych rzeczy, jakich doświadczyłam w tym serialu.

iZombie, The CW, Blaine, sezon 4

W jaki sposób Blaine wpasuje się w nowe warunki i czy nadal jest zagrożeniem dla Liv?

Blaine wykorzystał nadarzającą się okazję i przekształcił swój zakład pogrzebowy w restaurację dla najbogatszych zombie.

Rose McIver dodała:

Jest wielu złych [w nadchodzącym sezonie], ale nie są takimi „głównymi złymi” postaciami. [...] Mamy też Blaine’a, który nieustannie jest takim „głównym złym” i z wielu powodów Liv musi trzymać się od niego z daleka. Mają wspólnych przyjaciół i wrogów, więc to niezwykle wymagająca dla niej sytuacja. Ciągle się z tym zmaga, bo nadal go nienawidzi i tego, co zrobił jej oraz ludziom, których kocha. Ale [Blaine] może jej również pomóc, bo ma wysoko postawionych znajomych, więc [Liv] musi odpowiednio nim manewrować.

Premiera czwartego sezonu już 26 lutego.

Źródło: tvline.com / screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

iZombie

Zadrapana przez zombie Olivia Moore zamienia się w potwora. Porzuca dotychczasową pracę i zatrudnia się w kostnicy, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Poprzez …


Aktualności