Aktualności

Stacja The CW zdecydowała o przedłużeniu ostatniego serialu, którego losy nie były jeszcze znane – „iZombie” powróci z piątym sezonem.

„iZombie” opowiada o Olivii „Liv” Moore, która przypadkowo stała się zombie. Aby mieć stały dostęp do mózgów – pokarmu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania jej organizmu – zaczęła pracę w kostnicy. Taki „posiłek” zapewnia jej dodatkowo wizje z wspomnień zmarłego, z czego korzysta, pomagając policji w rozwiązywaniu spraw kryminalnych.

iZombie, The CW, sezon 5
Grafika udostępniona przez oficjalny profil serialu na Twitterze

Serial cieszy się dobrymi opiniami: obecnie emitowany czwarty sezon zgarnął w serwisie Rotten Tomatoes ocenę 7,96/10 oraz 100% „świeżości”. Decyzja o przedłużeniu nie jest więc wielkim zaskoczeniem, pomimo mniejszej oglądalności w stosunku do poprzednich sezonów (średnia czwartego sezonu to 0,771 miliona widzów na odcinek).

Finał czwartego sezonu zostanie wyemitowany 28 maja w amerykańskiej telewizji. W Polsce nowe odcinki pojawiają się na Netflixie z tygodniowym opóźnieniem.

Źródło: tvline.com / twitter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

iZombie

Zadrapana przez zombie Olivia Moore zamienia się w potwora. Porzuca dotychczasową pracę i zatrudnia się w kostnicy, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Poprzez …


Aktualności