1
Aktualności

Iwan Rheon, który kojarzony jest przede wszystkim z roli Ramseya w „Game of Thrones”, dołączył do obsady nadchodzącego sezonu „American Gods”.

Casting został ogłoszony za pośrednictwem oficjalnego profilu serialu na Instagramie. Rheon ma wcielić się w Liama Doyle’a – leprechauna opisywanego jako czarujący i dobry z natury. 

Wcześniej ogłoszono także, że w trzecim sezonie produkcji zobaczymy muzyka Marilyna Mansona, który zagra nieznającego strachu nordyckiego wojownika służącego Odynowi, Johana Wengrena; Blythe Danner („Will & Grace”) jako Demeter, grecka bogini urodzaju, oraz Lelę Loren („Altered Carbon”) w roli sąsiadki Shadow Moona, Marguerite Olsen. 

Iwan Theon, Game of Thrones, American Gods
Iwan Rheon w serialu „Game of Thrones”

„American Gods” to serial stacji Starz bazujący na powieści Neila Gaimana pod tym samym tytułem. Serial skupia się na Cieniu – niedawno zwolnionym z zakładu więźniu, który po stracie ukochanej nawiązuje nietypową więź z panem Wednesdayem twierdzącym że jest wojennym uchodźcą, nordyckim bogiem Odynem oraz prawowitym królem Ameryki. Bohaterowie wyruszają w podróż przez Stany, podczas której stają się świadkami konfliktu Starych Bogów (pochodzących z różnych kultur i religii) oraz Nowych Bogów (uosabiających technologię, media i materialność). 

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Ergath
    Ergath

    Świetny serial, Rheon idealnie pasuje do roli leprechauna , Manson też mi tu pasuje. Aktorstwo w tym serialu pierwsza klasa. Jedynym słabym punktem tego serialu jest Cień, kompletna porażka. W The 100 aktor wymiatał, twardziel jakich mało, a tu gra taką ciepłą niezdecydowaną kluchę że nie da się na to patrzeć.

Powiązane

Seriale

American Gods

Kiedy Cień wychodzi z więzienia, spotyka sympatycznego oryginała - Pana Wednesdaya. Zaczyna się ich przedziwna, barwna podróż po Ameryce, w której zakątkach żyją, …


Aktualności