1
Aktualności

Choć „Iron Fist” nie należał do najlepszych produkcji Netflixa, kasacja niewiele ponad miesiąc po premierze drugiego sezonu jest zaskakującą informacją.

„Iron Fist” to historia bazująca na komiksach wydawnictwa Marvel, opowiadająca o Dannym Randzie, który po piętnastoletniej nieobecności powraca do Nowego Jorku, aby odzyskać swoją rodzinną firmę. Teraz musi poradzić sobie z powrotem do dawnego życia oraz wykonywaniem obowiązków jako Iron Fist.

Serial został skasowany po dwóch sezonach. Jak podano w oficjalnym oświadczeniu od Marvela i Netflixa:

„Marvel’s Iron Fist” nie powróci z trzecim sezonem na Netflixie. Wszyscy ze studia Marvel Television i Netflixa są dumni z serialu i wdzięczni za ciężką pracę, którą włożyła w niego niesamowita obsada, ekipa i showrunnerzy. Jesteśmy wdzięczni za fanów oglądających te dwa sezony oraz współpracę przy tej produkcji. Chociaż serial na Netflixie się zakończył, nieśmiertelny Iron Fist będzie nadal trwał.

iron fist, netflix, marvel, kasacja
Grafika udostępniona z tej okazji przez oficjalny fanpage

Pierwszy sezon produkcji nie spotkał się z ciepłym przyjęciem, osiągając zaledwie 19% „świeżości” i ocenę 4,2/10 w serwisie Rotten Tomatoes, drugi był już trochę lepiej oceniany, ale nadal niewystarczająco dobrze – 5/10 i 53% „świeżości”.

Źródło: deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Paulina Fąka
    Paulina Fąka
    @Paulacorn

    W sumie nie dziwię się, że skasowali. Męczył mnie ten serial i tylko Ward utrzymywał przy ekranie...

Powiązane

Seriale

Marvel's Iron Fist

Młody mężczyzna, Daniel Rand, jest mistrzem wschodnich sztuk walki. Po długiej nieobecności powraca do Nowego Jorku, gdzie dzięki swoim nadludzkim zdolnościom walczy …


Aktualności

Recenzje