Aktualności

Produkcja będąca kooperacją Marvela i Netflixa nie poradziła sobie w pierwszym sezonie. Czy w kontynuacji historii będzie lepiej? Tego dowiemy się już niedługo, dzięki panelowi na Comic-Conie w San Diego znamy datę premiery i mamy pierwszą zapowiedź.

„Iron Fist” to historia bazująca na komiksach Marvela. Głównym bohaterem jest Danny Rand, który powraca do Nowego Jorku po 15 latach nieobecności i postanawia odzyskać rodzinną firmę. Gdy wszyscy uznali go za zmarłego, chłopak szkolił się w sztukach walki, w zakonie w K’un-Lun. Tam uzyskał miano Iron Fista i stał się obrońcą tego miejsca.

Zdjęcia do drugiego sezonu produkcji zakończyły się w maju. Do obsady dołączyła Simone Missick jako Mercedes „Misty” Knight, którą mogliśmy już zobaczyć w serialu „Luke Cage” oraz „The Defenders”. Poznaliśmy również główną złą nadchodzącego sezonu – Alice Eve („Men in Black 3”, „Ordeal by Innocence”) wcieli się w Mary Walker/Typhoid Mary, cierpiącą na rozszczepienie osobowości. Zapowiedź prezentuje się następująco:

Pierwszy sezon serialu „Iron Fist” spotkał się z wieloma negatywnymi opiniami, w serwisie Rotten Tomatoes osiągnął 18% „świeżości” i ocenę 4,2/10. Jednak odbiór postaci w późniejszych produkcjach – „The Defenders” oraz odcinku drugiego sezonu „Luke Cage” – jest już znacznie lepszy, co pozwala obstawiać ciekawszy sezon od premierowego. Doszło również do zmiany na stanowisku showrunnera, w drugim sezonie pieczę na serialem przejął Raven Metzner („Falling Skies”, „Sleepy Hollow”). Za choreografię walk w nadchodzących odcinkach odpowiada Clayton Barber („Black Panther”).

Premiera nowych odcinków już 7 września na platformie Netflix.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Iron Fist

Młody mężczyzna, Daniel Rand, jest mistrzem wschodnich sztuk walki. Po długiej nieobecności powraca do Nowego Jorku, gdzie dzięki swoim nadludzkim zdolnościom walczy …


Aktualności