Aktualności

Wraz z nadchodzącą wrześniową premierą coraz częściej będziemy odkrywać, co czeka nas w kolejnym sezonie serialu „Iron Fist”. Pojawiła się nowa zapowiedź, przedstawiająca jedno z najważniejszych starć wspominanych w serialu.

„Iron Fist” to historia bazująca na komiksach Marvela. Głównym bohaterem jest Danny Rand, który powraca do Nowego Jorku po 15 latach nieobecności i postanawia odzyskać rodzinną firmę. Gdy wszyscy uznali go za zmarłego, chłopak szkolił się w sztukach walki, w zakonie w K’un-Lun. Tam uzyskał miano Iron Fista i stał się obrońcą tego miejsca.

Najnowsza zapowiedź w ciekawy sposób przeplata obecne wydarzenia z walką Danny’ego z Davosem o miano nieśmiertelnego Iron Fista. Wiadomo, że w drugim sezonie powróci postać dawnego przyjaciela Randa, którego odgrywa Sacha Dhawan („The Deep”).

Choć pierwszy sezon produkcji nie spotkał się z dobrym przyjęciem, osiągając zaledwie 18% „świeżości” i ocenę 4,2/10 w serwisie Rotten Tomatoes, to kolejne występy Danny’ego Randa w innych produkcjach pozwalają mieć nadzieję na ciekawiej wykreowaną postać. Nowym showrunnerem produkcji został Raven Metzner („Falling Skies”, „Sleepy Hollow”).

Premiera wszystkich odcinków drugiego sezonu już 7 września na Netflixie.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Iron Fist

Młody mężczyzna, Daniel Rand, jest mistrzem wschodnich sztuk walki. Po długiej nieobecności powraca do Nowego Jorku, gdzie dzięki swoim nadludzkim zdolnościom walczy …


Aktualności