Aktualności

Już za mniej niż miesiąc dane nam będzie oglądać dalsze przygody Iron Fista. Materiały promocyjne nakręcają na tę premierę i mamy nadzieję, że tym razem nie zawiedziemy się na historii.

„Iron Fist” to historia bazująca na komiksach wydawnictwa Marvel, opowiadająca o Dannym Randzie, który po piętnastoletniej nieobecności powraca do Nowego Jorku, aby odzyskać swoją rodzinną firmę. Teraz musi poradzić sobie z powrotem do dawnego życia oraz wykonywaniem obowiązków jako Iron Fist.

Drugi sezon skupi się na dalszej przemianie Danny’ego. Po wydarzeniach z serialu „The Defenders” i zniknięciu Matta Murdocka to Rand wziął na siebie obowiązek chronienia miasta. Dramatyczny bieg wydarzeń sprawi jednak, że sam znajdzie się w niebezpieczeństwie i będzie musiał zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami, aby uchronić nie tylko miasto, ale także bliskie mu osoby.

Pojawił się również nowy plakat serialu:

iron fist, netflix, sezon 2, plakat, zwiastun

Premiera drugiego sezonu już 7 września na platformie Netflix.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Iron Fist

Młody mężczyzna, Daniel Rand, jest mistrzem wschodnich sztuk walki. Po długiej nieobecności powraca do Nowego Jorku, gdzie dzięki swoim nadludzkim zdolnościom walczy …


Marvel's The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły w walce ze wspólnymi wrogami, których działania zagrażają bezpieczeństwu Nowego Jorku.


Aktualności