Aktualności

Aktor grający tytułową rolę w „Iron Fist”, Finn Jones, poinformował o zakończeniu prac na planie drugiego sezonu. Przy okazji nie omieszkał zareklamować produkcji.

Pierwszy sezon przygód Iron Fista spotkał się z bardzo negatywnym odbiorem wśród fanów Marvela, którzy wskazywali na liczne niedociągnięcia w ekranizacji przygód tego bohatera. Serial szybko został okrzyknięty najsłabszym z cyklu przygód „Defenders”. Pomimo tego wciąż był jednym z najchętniej oglądanych na Netflixie. Aktor grający Iron Fista opublikował post na Instagramie, w którym wiele obiecał w kwestii drugiego sezonu.

Iron Fist, Marvel, sezon 2

W porządku, jest 4:37 rano i po niesamowicie długich siedmiu miesiącach zimowych zdjęć w Nowym Jorku, skończyliśmy! Strasznie dziwnie będzie nie widzieć więcej waszych twarzy dzień w dzień. Naprawdę będę za wami tęsknić. Jestem wdzięczny wszystkim zaangażowanym, podeszliśmy do tego sezonu z zażartą ambicją, nieustępliwą etyką pracy, pasją i optymizmem. Wydaje mi się, że historia, którą opowiedzieliśmy i podróż, jaką odbyli bohaterowie w trakcie tego sezonu, jest czymś, czego jeszcze nie widzieliście wcześniej. Jestem dumny, wykończony, ale ponadto gotowy, by nasza ciężka praca przyniosła radość na całym świecie. Gratulacje i dziękuję!

Drugi sezon „Iron Fist” ma zadebiutować w 2019 roku.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Iron Fist

Młody mężczyzna, Daniel Rand, jest mistrzem wschodnich sztuk walki. Po długiej nieobecności powraca do Nowego Jorku, gdzie dzięki swoim nadludzkim zdolnościom walczy …