Aktualności

Aktor grający tytułową rolę w „Iron Fist”, Finn Jones, poinformował o zakończeniu prac na planie drugiego sezonu. Przy okazji nie omieszkał zareklamować produkcji.

Pierwszy sezon przygód Iron Fista spotkał się z bardzo negatywnym odbiorem wśród fanów Marvela, którzy wskazywali na liczne niedociągnięcia w ekranizacji przygód tego bohatera. Serial szybko został okrzyknięty najsłabszym z cyklu przygód „Defenders”. Pomimo tego wciąż był jednym z najchętniej oglądanych na Netflixie. Aktor grający Iron Fista opublikował post na Instagramie, w którym wiele obiecał w kwestii drugiego sezonu.

Iron Fist, Marvel, sezon 2

W porządku, jest 4:37 rano i po niesamowicie długich siedmiu miesiącach zimowych zdjęć w Nowym Jorku, skończyliśmy! Strasznie dziwnie będzie nie widzieć więcej waszych twarzy dzień w dzień. Naprawdę będę za wami tęsknić. Jestem wdzięczny wszystkim zaangażowanym, podeszliśmy do tego sezonu z zażartą ambicją, nieustępliwą etyką pracy, pasją i optymizmem. Wydaje mi się, że historia, którą opowiedzieliśmy i podróż, jaką odbyli bohaterowie w trakcie tego sezonu, jest czymś, czego jeszcze nie widzieliście wcześniej. Jestem dumny, wykończony, ale ponadto gotowy, by nasza ciężka praca przyniosła radość na całym świecie. Gratulacje i dziękuję!

Drugi sezon „Iron Fist” ma zadebiutować w 2019 roku.

Źródło: comicbook.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Iron Fist

Uznany za zmarłego Danny Rand powraca po piętnastu latach. Uzbrojony w moc Iron Fist ma zamiar odzyskać własną przeszłość i wypełnić swoje przeznaczenie.