Aktualności

Stacja AMC ogłosiła datę premiery serialu „Fear The Walking Dead”.

Czwarty sezon o apokalipsie zombie jest szczególnie wyczekiwany przez fanów na całym świecie. Spin-off „The Walking Dead” ma wprowadzić postać z głównego serialu. Jak niedawno ogłoszono, ma to być nie kto inny, jak Morgan Jones (grany przez Lenniego Jamesa). Po niedawnym upublicznieniu zdjęć z planu, fani wysnuli kilka ciekawych teorii, jednak na chwilę obecną producenci zachowują dystans i nie mówią zbyt wiele o szczegółach dotyczących kolejnego sezonu.

W czwartym sezonie „Fear The Walking Dead” zobaczymy świat Madison Clark i jej rodziny oczami Morgana Jonesa, który dołączy do ich historii wprost ze świata „The Walking Dead”. Przeszłość bohaterów miesza się z niepewną przyszłością podczas walki i kiedy spotykają nowych przyjaciół, wrogów i niebezpieczeństwa. Walczą razem, walczą przeciwko sobie, walczą z hordą zombie, próbując zbudować przyszłość, kiedy ich życia rozpadają się na drobne kawałki. Będzie w tym mrok i światło, terror i łaska, bohaterstwo, najemnik oraz tchórz, wszyscy walczą o nową przyszłość dla „Fear The Walking Dead”.

fear the walking dead, ftwd, the walking dead spin off, morgan jones, lennie james, fear the walking dead sezon 4

W obsadzie czwartego sezonu, poza Jamesem, znaleźli się również: Garret Dillahunt („The Mindy Project”), Jenna Elfman („Dharma and Greg”), Maggie Grace („Lost”) oraz Kevin Zegers („Notorious”).

Zombie powrócą w kolejnym sezonie „Fear The Walking Dead” już 15 kwietnia 2018 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fear the Walking Dead

Spin-off serialu Żywe Trupy (The Walking Dead), który przedstawia początek apokalipsy zombie na zachodnim wybrzeżu USA. Fabuła obejmuje okres, kiedy Atlanta upadała, …


Aktualności