Aktualności

Amazon Studios ma zamiar stworzyć animowaną adaptację komiksu „Invincible”, wykreowanego przez autora zeszytów „The Walking Dead”, Roberta Kirkmana.

Rysowana historia skupia się wokół Marka Graysona, pozornie zwykłego nastolatka, skrywającego wielki sekret. Jego ojciec jest obcym, superbohaterem zwanym Omni-Man. Życie chłopaka diametralnie się zmienia, kiedy okazuje się, iż on sam także posiada nadnaturalne moce. Oczywiście nie obchodzi się bez zwrotów fabularnych. „Invincible” to opowieść pełna akcji, ale także dostarczająca wielu emocji.

Serial od Amazona ma liczyć osiem godzinnych odcinków. Jak mówi Kirkman:

Nie mógłbym być bardziej dumny z serii, którą stworzyliśmy razem z Ryanem Ottleyem i Corym Walkerem na przestrzeni piętnastu lat. Świadomość, że nasze postaci pojawią się w innych mediach jest niezwykle ekscytująca! (…) Nie mogę się doczekać, aż nasi fani tego doświadczą!

Serią zajmie się Skybound wraz z producentem Simonem Racioppą, który pracował nad oryginalnym „Teen Titans”. Robert Kirkman przejmie rolę producenta wykonawczego razem z Davidem Alpertem.

invincible komiks, invincible comic, robert kirkman, mark grayson
Fragment komiksu „Invincible”

To nie pierwsza ekranizacja komiksu Kirkmana, bowiem powstały już adaptacje takie jak „The Walking Dead”, „Fear The Walking Dead”, a także „Outcast”.

Nie znamy jeszcze daty premiery „Invincible”, jednak plany co do tego projektu pojawią się prawdopodobnie już niebawem.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.