Aktualności

TVN 7 rozpoczyna emisję seriali „Imposters” i „Satisfaction”. Premiera już w najbliższy czwartek, 9 listopada.

„Imposters” swoją premierę w USA miał w lutym zeszłego roku na kanale Bravo. Serial opowiada o oszustce Maddie, która rozkochuje w sobie kobiety i mężczyzn, poślubia ich, po czym ucieka z ich pieniędzmi. Nie spodziewa się jednak tego, że jej trzy niedawne ofiary zaczną ze sobą współpracować, aby ją odnaleźć. Występują: Inbar Lavi, Parker Young i Stephen Bishop, a w roli powracającej Uma Thurman. Produkcja cieszyła się dobrą oglądalnością oraz pozytywnymi opiniami widzów, co poskutkowało zamówieniem 2. sezonu. Data jego premiery nie jest jeszcze znana.Pierwszy odcinek do obejrzenia 9 listopada w TVN 7 o godzinie 22.15. Tuż po nim, o godzinie 23.15 premierowy odcinek serialu „Satisfaction”.

„Satisfaction” to historia małżeństwa przeżywającego kryzys w związku. Neil odkrywa, że jego żona Grace spotyka się z żigolakiem. Ciekaw powodów kierujących zdradzającymi kobietami zaczyna podszywać się pod mężczyznę do towarzystwa. Serial emitowany był przez stację USA Network w latach 2014-2015, po 2. sezonie został anulowany. W obsadzie znajdują się m.in.: Matt Passmore, Stephanie Szostak, Blair Redford. Całość dostępna już była w Polsce na kanale Canal+ Seriale.Źródło: tvn7.pl

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Imposters

Czarna komedia opowiadająca losy oszustki, która po nawiązaniu bliższych relacji z mężczyznami bądź kobietami ucieka, zabierając ze sobą ich pieniądze.