Aktualności

Film „Spider-Man: Into the Spider-Verse” okazał się hitem, nic więc dziwnego że Sony planuje dalsze rozbudowanie uniwersum – w planach są już filmowe sequele, tymczasem okazuje się, że studio rozmyśla także na serialowymi przygodami bohaterów.

„Spider-Man: Into the Spider-Verse” to historia skupiająca się na Milesie Moralesie, który z pomocą podobnie uzdolnionych postaci z alternatywnych rzeczywistości musi uratować świat. Na ekranie oprócz Milesa pojawili się: Spider-Woman, SP//dr aka Peni Parker, Spider-Man, Spider-Man Noir oraz Spider-Ham. Jak wspomina portal The New York Times, studio rozważa także seriale animowane dla postaci wprowadzonych w filmie. Nie są znane jeszcze żadne szczegóły na ten temat, ale jeśli takie projekty doszłyby do skutku, to prawdopodobnie głosu użyczyliby ci sami aktorzy, których mogliśmy usłyszeć w tych rolach w filmie.

spider-man, into the spider-verse, animacja, seriale, film
Kadr z filmu

Film „Spider-Man: Into the Spider-Verse” zbiera wyśmienite opinie – w portalu Rotten Tomatoes osiągnął ocenę 8,7/10 z 97% „świeżością” przy 314 recenzjach. Zdobył także Złotego Globa za najlepszy film animowany.

Źródło: nytimes.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.