Aktualności

Pojawiła się pierwsza zapowiedź antologii grozy od Hulu. Co miesiąc dostaniemy jeden odcinek. Początek zabawy już w październiku.

„Into the Dark” to 12-odcinkowa antologia horrorów od studia Blumhouse (z Jasonem Blumem na czele), odpowiedzialnego za takie filmy jak „Paranormal Activity”, „Sinister” czy „Truth or Dare”. Każdy odcinek będzie odrębną historią o długości filmu. Premiery kolejnych części odbywać się będą w pierwszy piątek każdego miesiąca, zaczynając od października. Inspiracją dla opowieści mają być święta wypadające w danym miesiącu premiery – początkowe odcinki przedstawią odpowiednio Halloween oraz Świętem Dziękczynienia.

Pierwszy odcinek zadebiutuje już 5 października i bazować będzie na filmie krótkometrażowym „The Body” z 2013 roku. W halloweenową noc w Los Angeles płatny zabójca postanowi zabawić się przy nowym zleceniu – zabierze ciało ofiary w widoczne miejsce, zakładając, że zajęci sobą balangowicze z LA będą podziwiać jego „kostium”. Za reżyserię odcinka odpowiada Paul David (film „The Body”), zajmie się on również scenariuszem, wraz z Paulem Fisherem („The Lego Ninjago Movie”). W obsadzie pojawią się Tom Bateman („Murder on the Orient Express”, „Da Vinci's Demons”), Rebecca Rittenhouse („The Mindy Project”, „Blood & Oil”), Aurora Perrineau („Truth or Dare”), David Hull („Crazy Ex-Girlfriend”) i Ray Santiago („Ash vs. Evil Dead”).

Źródło: Hulu

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności