Aktualności

AMC podało datę premiery nowego odcinka „Into the Badlands” oraz poinformowało o przyszłości serialu.

Postapokaliptyczna wizja świata, w którym rządzą niepodzielnie potężni baronowie przy pomocy świetnie wyszkolonych żołnierzy, zdobyła ogromną liczbę fanów od razu po premierze pierwszego sezonu w 2015 roku. Serial został oparty na starej chińskiej opowieści „Wyprawa na zachód”, co jest zresztą bardzo mocno widoczne. Liczne pojedynki pokazują różne sztuki walki oraz szkoły posługiwania się białą bronią. Nawet scenografia niemal na każdym kroku stwarza wrażenie żywcem wyjętej ze wschodniej kultury. Finał pierwszej połowy trzeciego sezonu pozostawił fanów z ogromnym cliffhangerem, którego rozwiązanie nadejdzie już na wiosnę!

Into teh Badlands, AMC, sezon 3B, Nick Frost, kasacja, anulowanie
Tweet z konta aktora Nicka Frosta, informującego o kasacji serialu
 

Jak podała stacja AMC, serial powróci 24 marca z kolejnymi ośmioma odcinkami. Jednak ku zdziwieniu wszystkich fanów będzie to ostatni sezon „Into the Badlands”. Według oficjalnych informacji, podanych przez stację, za taką decyzją stały słabe wyniki oglądalności. Pomimo że nie znamy dokładnych danych, drugi sezon cieszył się dużą popularnością, przyciągając przed ekrany średnio 3.6 miliona widzów co odcinek. Trudno sobie wyobrazić, jak wielki spadek musiał odnotować, aby przestał być opłacalny dla AMC.

[AKTUALIZACJA] Stacja AMC zaprezentowała oficjalne grafiki promujące drugą część sezonu 3B.

Into teh Badlands, AMC, sezon 3B, zdjęcie, promo, grafika, plakat
Oficjalna grafika promująca sezon 3B
 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Into the Badlands

Seria rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Wojownik i nastolatek wyruszają do kontrolowanego przez władców feudalnych terytorium, gdzie oczekują odkrycia …


Aktualności