Aktualności

Podczas amerykańskiego konwentu fantastyki, WonderCon, stacja AMC zaprezentowała pierwszy oficjalny zwiastun trzeciego sezonu „Into the Badlands”.

Serial opowiada o niedalekiej przyszłości, w której świat, jaki znamy, przestał istnieć. Tereny Ameryki Północnej stały się ziemią bezprawia, a każdy śmiałek tak odważny lub tak głupi, aby po niej podróżować, może być pewien kłopotów. Nieliczne enklawy, w których panuje w miarę spokojna atmosfera, są kontrolowane przez bezwzględnych baronów, którzy prowadzą feudalne rządy silnej ręki. Czas upływa im na spiskowaniu przeciwko sobie w celu przejęcia dóbr i terytoriów innych. Do tego celu używają licznych armii, świetnie wyszkolonych i fanatycznie oddanych. Pewnego dnia wśród młodych kadetów pojawia się młody chłopak, który przejawia niespotykane zdolności.

 

Finał drugiego sezonu pozostawił widzów w świecie podzielonym przez narastające konflikty, nad którym wisi widmo całkowitego upadku. Tereny przemierzane przez głównego bohatera jeszcze nigdy nie były tak nieprzyjazne i nieprzewidywalne, szczególnie podczas jego nowej misji, czyli ochrony swojego nowo narodzonego dziecka. Pozbawiony dawnych sojuszników, musi ponownie powrócić do dawnego świata, który odwiedził tajemniczy Pielgrzym, i zjednoczyć ich w obronie tytułowych Badlands. Trailer pokazuje nowe i znane grupy bohaterów oraz kolejne spektakularne pojedynki i świat postapo, który robi ogromne wrażenie.

Into the Badlands, trailer, AMC, sezon 3

Kadr z trzeciego sezonu „Into the Badlands”

 

W obsadzie trzeciego sezonu w roli głównej ponownie zobaczymy Daniela Wu („Warcraft”). Ponadto w serialu pojawią się: Nick Frost („Shaun of the Dead”), Emily Beecham („Daphne”), Eleanor Matsuura („Wonder Woman”), Ally Ioannides („Parenthood”), Stephen Lang („Avatar”), Orla Brady („Fringe”), Sherman Augustus („Westworld”) oraz nowy w obsadzie Babou Ceesay („Guerilla”).

Premiera trzeciego sezonu już 22 kwietnia, tym razem będzie liczyć aż 15 odcinków.

Źródło: Twitter / informacje prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Into the Badlands

Seria rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Wojownik i nastolatek wyruszają do kontrolowanego przez władców feudalnych terytorium, gdzie oczekują odkrycia …